FOTOD | Superkarika teenis Nõmme Kalju ({{commentsTotal}})

Eesti jalgpalli superkarika võitis mullune meistermeeskond Nõmme Kalju FC, kes oli üle Tallinna FCI Levadiast 3:2.

Levadia ukrainlasest leegionär Ihor Žurakovski viis Levadia 39. minutil juhtima, aga pärast poolajapausi kallutas Kalju kohtumise enda kasuks.

Kõigepealt realiseeris Maximiliano Ugge 53. minutil penalti, seejärel lõi Alex Matthias Tamm 62. minutil Kalju eduvärava ja 70. minutil tegi Andri Markovitš seisuks 3:1.

Levadia jõudis veel ühe värava kaugusele, kui 77. minutil oli täpne Kirill Nesterov, aga enamat ei suudetud.

Levadia lõpetas kohtumise kümnekesi, sest üleminutitel eemaldati teise kollase kaardi tõttu Jevgeni Ossipov.