Lyon lõpetas Pariisi Saint-Germaini muljetavaldava kaotuseta seeria ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Lyon - Pariisi Saint-Germain
Lyon - Pariisi Saint-Germain Autor/allikas: imago/PanoramiC/Scanpix

Prantsusmaa jalgpalli kõrgliiga tiitlikaitsja ja tabeliliider Pariisi Saint-Germain sai 18 võidu kahe viigi kõrvale hooaja esimese kaotuse, kui võõrsil jäädi alla Lyonile 1:2.

Thomas Tucheli hoolealused läksid kohtumist juhtima seitsmendal minutil, kui skoori tegi Angel Di Maria. Lyoni mängumees Moussa Dembele tõi tabloole viiginumbrid, kui lõi peaga väravavaht Alphonse Areola eksimuse järel seisuks 1:1. Võõrustajate võiduvärava lõi teise poolaja alguses penaltist Nabil Fekir.

Prantsusmaa kõrgliigas sai PSG kaotusevalu viimati tunda mullu mais, kui eelmise hooaja eelviimases mängus jäädi Rennes' meeskonnale alla 0:2. Käimasoleval hooajal on kaotatud ka Prantsusmaa karikasarjas ja Meistrite liigas.

Esimest kaotusest hoolimata jätkab PSG liigatabeli kindla ainuliidrina, edestades teisel kohal asuvat Lille' kümne punktiga – kusjuures viimased on pidanud kaks mängu enam. Lyon on 43 silmaga kolmas.

Tulemused: Nimes - Montpellier 1:1, Lyon - Paris Saint-Germain 2:1

Tabeliseis: 1. Pariisi Saint-Germain 56 punkti (21 mängust), 2. Lille 46 (23), 3. Lyon 46 (23), 4. Saint-Etienne 37 (22), 5. Montpellier 36 (22), 6. Strasbourg 35 (22)