Irvingu kaksikduubel lõpetas Thunderi pika võiduseeria ({{commentsTotal}})

Kyrie Irving (vasakul)
Kyrie Irving (vasakul) Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Korvpalliliigas NBA teenis läinud öösel võidulisa Boston Celtics, kes alistas kodusaalis Kyrie Irvingu kaksikduubli toel Oklahoma City Thunderi 134:129 (31:29, 35:29, 33:35, 35:36).

Kodumeeskond võitis avaveerandi napi kahe punktiga, kuid teise veerandi lõpuks kasvatati edumaa kaheksale silmale. Thunder suutis tasavägises mängus seejärel kaks veerandit napilt võita, kuid sellegipoolest tuli külalistel lõppkokkuvõttes vastu võtta viiepunktiline kaotus.

Kaksikduubli kirja saanud Kyrie Irving tõi Bostonile 30 punkti ja jagas 11 resultatiivset söötu, lisaks sai Celticsi mängumees kirja ka neli lauapalli. Marcus Morris lisas 19 silma ja seitse lauapalli, 18 punkti kirjutati Marcus Smarti kontole. Thunderi resultatiivseim oli 37 silma loopinud Paul George, kolmikduubli sai kirja Russell Westbrook, kes tõi 22 punkti, 12 lauapalli ja jagas 16 resultatiivset söötu.

Kaotus lõpetas Thunderi seitsmemängulise võiduseeria. Ühtlasi on tegemist Celticsi üheksanda võiduga viimases kümnes kohtumises.

Sacramento – Philadelphia 115:108
New York – Memphis 84:96
Boston – Oklahoma City 134:129
Toronto – LA Clippers 121:103