Doncic kordas äsja püstitatud karjääri punktirekordit ({{commentsTotal}})

Luka Doncic
Luka Doncic Autor/allikas: AP/Scanpix

35 punkti visanud sloveen Luka Doncic aitas Dallas Mavericksil korvpalliliigas NBA 111:98 alistada Cleveland Cavaliersi.

19-aastane sloveen tabas avapoolajal 16 viskest 11 ja kogus lausa 28 punkti. Teisel poolajal tema hiilgav hoog rauges, aga sellele vaatamata viskas Doncic 33 minutiga 35 punkti, noppis 11 lauapalli ja jagas kuus resultatiivset söötu. Sellega kordas ta oma NBA-karjääri punktirekordit, 35 punkti viskas ta ka täpselt nädala eest Toronto Raptorsile.

LeBron James väljakul ei käinud ja ei saanud Los Angeles Lakersit päästa 101:115 kaotusest Golden State Warriorsile. Klay Thompson viskas võitjate parimana 28 punkti. Kõik 15 vabaviset läbi korvirõnga saatnud James Harden lõpetas mängu 43 punkti ja 12 lauapalliga ning aitas Houston Rocketsil 125:98 alistada Utah Jazz.