Messi 400. värav vedas Barcelona võidule ({{commentsTotal}})

Lionel Messi
Lionel Messi Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Lionel Messi lõi Barcelona võidumängus enda Hispaania kõrgliiga karjääri 400. värava, kui Kataloonia suurklubi alistas koduväljakul Eibari 3:0.

Tiitlikaitsja Barcelona läks kohtumist juhtima 19. minutil, kui osava kombineerimise järel tegi Phillipe Coutinho läbisöödust skoori Luis Suarez. Teisel poolajal aitas Suarez sepistada veel kaks väravat, andes esmalt söödu Lionel Messi märgilisele tabamusele ning vormistades seejärel ise 3:0 lõpptulemuse.

31-aastasest Messist sai Cristiano Ronaldo järel teine mängija, kes löönud Euroopa viie tippliiga peale 400 väravat. Ronaldo on löönud Itaalias, Hispaania ja Itaalias 507 mänguga 409 väravat.

Barcelona (43 p) jätkab Hispaania kõrgliiga liidrina, edestades teisel kohal olevat Madridi Atleticot (38 p) viie punktiga. Kolmandal kohal on Sevilla (33 p), kehvema väravate vahega Madridi Real (33 p) on neljas.

Madridi Atletico – Levante 1:0
Athletic Bilbao – Sevilla 2:0
Barcelona – Eibar 3:0
Betise Real – Madridi Real 1:2