Madridi Real sai lähirivaali üle raske võidu ({{commentsTotal}})

Paremal on Madridi Reali avavärava autor Casemiro
Paremal on Madridi Reali avavärava autor Casemiro Autor/allikas: AFP/Scanpix

Hispaania kõrgliiga 20. voorus teenis Madridi Real raske võidu Sevilla üle ja kerkis tabelis kolmandale kohale. Oma paremuse panid maksma ka Madridi Atletico ja Valencia.

Koduses liigas polnud Reali jaoks viimased mängud kuigi edukalt kulgenud. 13. jaanuaril võeti Real Betisi üle küll napp 2:1 võit, aga enne seda kaotati Real Sociedadile 0:2 ja viigistati 2:2 Villarrealiga. Lisaks tunnistati kolme päeva eest Hispaania karikavõistlustel Levante 1:0 paremust, kuid järgmisesse ringi sammuti ikkagi tänu avakohtumise 3:0 võiduga, kirjutab Soccernet.ee.

Sevilla vastu tuli igal juhul võit võtta, et koha võrra tõusta linnarivaali Madridi Atletico järele. Tabamust oodati 78. minutini, mil jala sai suurepärasest kauglöögist valgeks poolkaitsja Casemiro. Sevillal püsis lootus viigipunkt päästa, aga üleajal kustutas need võimalused lõplikult Luka Modric.

Teistes mängudes ei tekkinud Madridi Atleticol probleeme tabeli punase laterna Huescaga ja nopiti kindel 3:0 võit. Valencia pööras aga teisel poolajal 0:1 kaotusseisu 2:1 võiduks.

Madridi Real - Sevilla 2:0 (0:0)
Huesca - Madridi Atletico 0:3 (0:1)
Celta de Vigo - Valencia 1:2 (1:0)