Koosseisuga vangerdanud Flora tõmbas draamas pikema kõrre ({{commentsTotal}})

Tallinna FC Flora mängijad.
Tallinna FC Flora mängijad. Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Aastalõputurniirile tõmmati Premium liiga turniiri teise poolega joon alla ja laupäevane võitja Narva Trans ei suutnud edu hoida. Lõpuks võttis võidu Tallinna Flora.

Esimese päeva järel sai viiest mängust neli võitnud Trans väikese vahe sisse, aga võidulootusi oli veel vähemalt neljal meeskonnal. Trans eksis teisel päeval minimaalselt, kuid siiski täpselt valel hetkel ja see lubas lõpuks Tallinna Flora neist mööda, kirjutab Soccernet.ee.

Otsustavaks sai kahe meeskonna omavaheline mäng. Avapäeva järel piirilinlastele kahe punktiga kaotanud Flora jäi 0:2 kaotusseisu ja ei suutnud esimesel kümnel minutil sisuliselt võimalustki luua, kuid ärkas siis. Viimase minuti sees sahistasid Henri Järvelaid ja Vlasi Sinjavski ning Flora võitis 3:2.

Flora tegi kahe päeva vahel ka mitu muudatust - esimesel päeval mänginud meestest olid teisel puudu näiteks Henrik Pürg, Markus Poom ja Joseph Saliste, ainult teisel päeval jooksid platsile aga Pavel Dõmov, Maksim Gussev ja Märten Kuusk.

Flora selja taga noppis lõpuks üpris kindla hõbeda Trans, kolmanda koha duellis tõmbas aga pikima kõrre FC Kuressaare. Kohe saarlaste selja taga võtsid kohad sisse Viljandi Tulevik ja Pärnu Vaprus.