40 punkti visanud McCollum aitas Blazersil alistada kodusaalis Bucksi ({{commentsTotal}})

40 punkti visanud CJ McCollum palliga keskel
40 punkti visanud CJ McCollum palliga keskel Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN / Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas Portland Trail Blazers koduväljakul tulemusega 118:103 Milwaukee Bucksi. Seejuures CJ McCollum viskas meeskonnale 40 punkti.

Portland Trail Blazers asus mängu juhtima kohe avaveerandi järel seisuga 33:31. Poolajavileks olid nad oma edu kasvatanud kuuepukntiliseks - 57:51. Kolmandal veerandil jõudis Milwaukee Bucks küll hetkeks kahe punkti kaugusele, kuid seejärel libises kodumeeskond eest 14 silmaga. Viimast veerandit alustasid meeskonnad seisult 89:75. Milwaukee Bucki parim oli 23 punkti, üheksa lauapalli ja kuue resultatiivse sööduga Giannis Antetokounmpo.

Kolmanda võidu teenis sel hooajal Dallas Mavericks, kes sai kodus jagu Washington Wizardist 119:100. Võitjate parim oli 23 punkti visanud Luka Doncic. Vastaste resultatiivseim oli kaksikduubli teinud John Wall, kes viskas 24 silma ja andis kümme resultatiivset söötu.

Charlotte Hornets - Atlanta Hawks 113:102
Dallas Mavericks - Washington Wizards 119:100
Phoenix Sun - Brooklyn Nets 82:104
Portland Trail Blazers - Milwaukee Bucks 118:103