LeBron James vedas Los Angeles Lakersi neljanda võiduni ({{commentsTotal}})

LeBron James
LeBron James Autor/allikas: USA TODAY Sports / Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas Los Angeles Lakers läinud ööl Portland Trail Blazersi seisuga 114:110.

Tasavägiselt kulgenud esimese poolaja järel viskas Lakers järjest 16 silma ning kasvatas meeskonna edu 17-punktiliseks. Viimase veerandi alguses tabas Josh Harti kolmepunktiviske ning kasvatas Lakersi edu 20-le. Blazers kogus ennast ning jõudis kolm ja pool minutit enne kohtumise lõppu Lakersist veel kuue punkti kaugusele. Lakers mängu lõppu ära ei andnud ning lõpuvile kõlades oli tablool seisuks 114:110.

Võitjate resultatiivseim oli 28 punkti ja seitsme resultatiivse sööduga LeBron James. Blazersi parimad olid meeskonnale 30 silma toonud Damian Lillard ja CJ McCollum.

Charlotte Hornets – Cleveland Cavaliers 126:94
Indiana Pacers – Boston Celtics 102:101
Atlanta Hawks – Miami Heat 123:118
Chicago Bulls – Houston Rockets 88:96
San Antonio Spurs – New Orleans Pelicans 109:95
Denver Nuggets – Utah Jazz 103:88