Liverpool, Barcelona ja Borussia võtsid kindla võidu ({{commentsTotal}})

Liverpooli mängijad väravat tähistamas.
Liverpooli mängijad väravat tähistamas. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Jalgpalli Meistrite liigas võtsid Liverpool ja Dortmundi Borussia suure võidu, Lionel Messita mänginud Barcelona oli samuti võidukas.

Borussia alistas koduväljakul 4:0 mulluse Euroopa liiga võitja Madridi Atletico ja jätkab A-alagrupis kaotuseta. Raphael Guerreiro lõi kaks väravat, ühe tabamuse lisasid nii Axel Witsel kui Jadon Sancho.

B-alagrupis oli Barcelona liidrite mängus 2:0 parem Interist. Messita mänginud Barcelona avavärava lõi Rafinha, lõppseisu vormistas 83. minutil Jordi Alba.

Ragnar Klavani endine koduklubi Liverpool võttis kodus kindla 4:0 võidu Belgradi Crvena Zvezda üle. Skoori avas Roberto Firmino, seejärel sai kaks väravat kirja Mohamed Salah ning viimase värava lõi Sadio Mane, kes neli minutit varem ei realiseerinud penaltit. Liverpool on kahe võidu ja ühe kaotusega C-alagrupi liider. Teises C-alagrupi kohtumises mängisid Pariisi Saint-Germain ja Napoli 2:2 viiki.

D-alagrupis oli FC Porto võõrsil 3:1 parem Moskva Lokomotiivist ja Galatasaray mängis kodupubliku ees väravateta viiki Schalkega.