Vähemusse jäänud Tottenham ei suutnud Meistrite liigas võiduarvet avada ({{commentsTotal}})

Kohtunik näitas 79. minutil Hugo Llorisile punast kaarti.
Kohtunik näitas 79. minutil Hugo Llorisile punast kaarti. Autor/allikas: EMPICS Sport/Scanpix

Jalgpalli Meistrite liigas püüdis Tottenham Hotspur hooaja esimest võitu, kuid jäi võõrsil PSV Eindhoveni vastu 79. minutil vähemusi ja Eindhovenil õnnestus 2:2 viik välja võidelda.

Eindhoven läks kodupubliku ees kohtumist 30. minutil Hirving Lozano väravast juhtima, kuid juba üheksa minutit hiljem viigistas Lucas Moura seisu. Teisel poolajal viis Harry Kane külalised 2:1 juhtima, 79. minutil jäi aga Tottenham kümnekesi, kui väravavaht Hugo Lloris teenis vastase mahaniitmise eest punase kaardi.

Eindhoven sai enda tahtmise 87. minutil, kui Luuk de Jong viigistas seisu.

Nii Eindhovenil kui Tottenhamil on nüüd B-alagrupis üks punkt.

A-alagrupis avasid punktiarve Brugge ja Monaco, mängides Belgias 1:1 viiki. Monaco värava lõi 31. minutil Moussa Sylla, Wesley viigistas kaheksa minutit hiljem.