VIDEO | Blake Griffin viskas Pistonsi võidumängus 50 punkti ({{commentsTotal}})

Blake Griffin
Blake Griffin Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Korvpalliliigas NBA teenis Detroit Pistons napi võidu Philadelphia üle, kes alistati kodusaalis 133:132 (27:28, 34:36, 26:30, 33:26, 13:12).

Tasavägise kohtumise avaveerandi võitsid ühe punktiga külalised, kes kasvatasid poolajaks edumaa kolmepunktiliseks. Ka pärast vaheaega oli paremaks pooleks Philadelphia, lisades eduseisule veel neli silma. Neljandal veerandil leidsid oma mängu ka võõrustajad, viies endise Clippersi mängumehe Blake Griffini toel kohtumise lisaajale. Lisaaja lõpusekunditel juhtis küll Philadelphia, aga taaskord kerkis Detroiti kangelaseks Griffin, kelle kahene ning täpne vabavise tõid võõrustajatele minimaalse võidu.

29-aastase Griffini kontole kirjutati koguni 50 punkti, neist viis kolmesed ja viis vabavisked. Pikaaegne Los Angeles Clippersi mängumees sai kirja ka 14 lauapalli ja kuus resultatiivset söötu. Reggie Jackson panustas võitu 23 ja Ish Smith 21 punktiga. Kaotajate poolelt loopis Joel Emblid 33 silma ja tõi 11 lauapalli. Pingilt sekkunud JJ Reddicki nimele kirjutati 30 punkti.

Detroit – Philadelphia 133:132 l.a.
New Orleans – LA Clippers 116:109
Denver – Sacramento 126:112