U-21 jalgpallikoondis kaotas EM-valikmängus Islandile ({{commentsTotal}})

Eesti U-21 jalgpallikoondis
Eesti U-21 jalgpallikoondis Autor/allikas: Brit Maria Tael/EJL

Eesti kuni 21-aastaste noormeeste jalgpallikoondis pidi EM-valikmängus võõrsil tunnistama Islandi 5:2 paremust.

Avapoolajal lõid islandlased kolm väravat – kaks tabamust kirjutati Ottar Karlssoni ja üks Samuel Fridjonssoni nimele. Teise poolaja alguses viis Arnor Sigurdsson võõrustajad juba 4:0 juhtima, kuni Eesti teenis 61. minutil penalti, mille realiseeris Frank Liivak.

Albert Gudmundsson viis kolm minutit hiljem Islandi juba 5:1 ette, lõppseisu vormistas sellest omakorda neli minutit hiljem Sören Kaldma.

Kaheksa kohtumisega ühe punkti kogunud Eesti U-21 koondisel on valiksarjas jäänud pidada veel kaks kohtumist – 12. oktoobril minnakse võõrsil vastamisi Slovakkiaga ja 16. oktoobril võõrustatakse Albaaniat.