Di Maria lõi värava otse nurgalöögist, Mbappe teenis punase kaardi ({{commentsTotal}})

Kylian Mbappe
Kylian Mbappe Autor/allikas: imago/PanoramiC/Scanpix

Prantsusmaa jalgpalli kõrgliigas mängis Pariisi Saint-Germain maha kaheväravalise eduseisu, kuid võitis Nimes'i siiski 4:2. Tulemust jäi PSG jaoks varjutama Kylian Mbappe üleminutitel teenitud punane kaart.

Neymar ja otse nurgalöögist värava löönud Angel Di Maria viisid külalismeeskonna avapoolaja lõpuks 2:0 juhtima, 63. minutil lõi ühe värava tagasi Antonin Bobichon ja seisu viigistas Teji Savanieri penalti kaheksa minutit hiljem. Mbappe tegi 77. minutil seisuks 3:2 ja lõppseisu vormistas Edinson Cavani matši teisel üleminutil.

Minut aega hiljem tõmbas Nimes'i viigivärava löönud Savanier keskväljakul Mbappe maha, noor prantslane reageeris äkiliselt, lükkas Savanieri pikali ning teenis punase kaardi. Peakohtunik saatis väljakult ära ka Nimes'i mängija.

Neljanda järjestikuse võidu saanud PSG jätkab Ligue 1'i liidrina, Nimes on viies.