VIDEO | Buffon vahetas mängu järel särgi endise meeskonnakaaslase pojaga ({{commentsTotal}})

Gianluigi Buffon mängus Guingamp'i ja PSG vahel
Gianluigi Buffon mängus Guingamp'i ja PSG vahel Autor/allikas: imago/PanoramiC/Scanpix

Tiitlikaitsja Pariisi Saint-Germain jätkas Prantsusmaa jalgpalli kõrgliigas võidukalt, kui võõrsil alistati 3:1 Guingamp.

PSG jäi Nolan Roux' värava läbi 20. minutil kaotusseisu ja võit vormistati alles mängu lõpus - 53. minutil viigistas penaltist seisu Neymar, 82. ja 90. minutil oli täpne Kylian Mbappe.

Kohtumise järel vahetasid särgid PSG 40-aastane puurilukk Gianluigi Buffon ja Guingamp'i 21-aastane ääremängija Marcus Thuram, kes sündis, kui tema isa Lilian Thuram oli Buffoni meeskonnakaaslaseks Parmas. Hiljem mängisid Buffon ja Thuram koos ka Torino Juventuses.

PSG jaoks oli tegemist hooaja teise võiduga, Ligue 1'i avamängus seljatati Caen tulemusega 3:0.