Prantsusmaa kõrgliigahooaeg algas Marseille'i suure võiduga ({{commentsTotal}})

Dimitri Payet
Dimitri Payet Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Prantsusmaa jalgpalli kõrgliiga hooaja avamängus alistas Marseille reede õhtul Toulouse'i 4:0.

Avapoolaja viimasel minutil viis Dimitri Payet kodumeeskonna penaltist 1:0 juhtima ning lisas 62. minutil oma teise tabamuse. 89. minutil lahendas Valere Germain osavalt üks-üks olukorra ning matši teisel üleminutil ei saanud külalismeeskonna kaitsjad madala tsenderduse klaarimisega hakkama ning Florian Thauvin tegi mõnelt meetrilt lõppseisuks 4:0.

Möödunud hooajal neljanda kohaga leppima pidanud Marseille sõidab teises voorus külla Nimes'ile, valitsev meister PSG alustab hooaega homme, kui võõrustab Caeni.