FOTOD | 9. minutiks kolm väravat löönud Levadia jõudis karikafinaali ({{commentsTotal}})

Evald Tipneri karikavõistluste esimeses poolfinaalis alistas mängu hiilgavalt alustanud Tallinna Levadia Narva Transi 5:0.

Levadia otsustas kohtumise saatuse juba üheksa minutiga, kui 2. ja 5. minutil oli täpne Roman Debelko ning 9. minutil viis Jevgeni Harin külalismeeskonna juba 3:0 juhtima.

Debelko vormistas oma kübaratriki 47. minutil, neli minutit hiljem tõi lõppseisu tabloole Nikita Andrejev.

Levadia vastane finaalis selgub kolmapäeval, kui vastamisi lähevad Tallinna Flora esindus- ning duubelmeeskonnad.