Markkanen vedas Bullsi tasavägises mängus võidule ({{commentsTotal}})

Lauri Markkanen
Lauri Markkanen Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Korvpalliliigas NBA aitas Soome korvpallitäht Lauri Markkanen läinud öösel Chicago Bullsil alistada Orlando Magicu 105:101 (30:27, 23:24, 24:20, 28:30).

Bulls oli lähedale piinlikule kaotusele, kui neljandas veerandis suudeti maha mängida 18-punktiline edumaa. Kui kaheksa ja pool minutit enne mängu lõppu oli võõrustajatel mugav eduseis, siis juba viis minutit hiljem juhtisid külalised 98:96. Põnevuskohtumises viskas Bulls võidu toonud punktid kõigest 12,4 sekundit enne mängu lõppu, kui vabavisetes oli täpne Zach LaVine.

Chicago Bullsi kõige resultatiivsem oli soomlane Lauri Markkanen 21 punkti ja kaheksa lauapalliga. Talle järgnes Bobby Portis, kes sai kirja 19 silma ja seitse lauapalli.

Kaotajate poole pealt oli parim Orlando suurepärase neljanda veerandi peaarhitekt Mario Hezonja, kes viskas 24 punkti ja sai kirja kuus lauapalli. Evan Fournier lisas 22 punkti ja sai kirja kolm lauapalli.

Tulemused: Detroit - New Orleans 103:118, Philadelphia - New York 108:92, Brooklyn - LA Clippers 101:114, Chicago - Orlando 105:101, Utah - San Antonio 101:99, Golden State - Phoenix 129:83.