Treeningvestides mänginud Pärnu kaotas Viljandis Tartule ({{commentsTotal}})

Pärnu Sadam korvpallimeeskond
Pärnu Sadam korvpallimeeskond Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti korvpalli meistriliigas toimus täna üks kohtumine, kui Viljandis läksid vastamisi Tartu Ülikooli korvpallimeeskond ja Pärnu Sadam. Tartu võitis mängu 84:67.

Avaveerandi võitis vaid tumedad särgid kaasa võtnud ning seetõttu treeningvestides mänginud Pärnu küll 16:13, kuid seejärel ohjad haaranud Tartu alustas kolmandat veerandaega 9:2 spurdiga ja läks viimasele veerandajale vastu juba 13-punktilises eduseisus.

Viie kaotuse kõrvale kaheksanda võidu võtnud ning turniiritabelis teiseks tõusnud Tartu eest tegi hea partii Kristjan Kitsing, kes viskas 20 punkti ja võttis 12 lauapalli. Samuti neli kaugviset tabanud Tanel Sokk toetas Kitsingut 18 silmaga. Pärnu sai kuue võidu kõrvale üheksanda kaotuse, endised Tartu mängijad Saimon Sutt ja Timo Eichfuss viskasid 16 punkti.

Homme toimub meistriliigas kaks kohtumist, kui Audentese spordikeskuses lähevad vastamisi Noorteliiga ja Valga-Valka/Maks&Moorits ning Jüri spordihoones TTÜ ja Rapla Avis Utilitas.