Watford lõi ManU-le neli väravat, Gerrardi ajastu algas võidukalt

Manchester Unitedi mängijad
Manchester Unitedi mängijad Autor/allikas: SCANPIX/PA

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teenis laupäeval suure kaotuse Manchester United, kes jäi võõrsil 1:4 alla Watfordile.

Kodumeeskond Watford oleks kohtumist võinud juhtima minna juba 11. minutil, kuid David De Gea tõrjus Ismaila Sarri penalti. Kiko Femenia lõi tagasi põrganud palli võrku, kuid VAR määras korduspenalti ning ka selle suutis De Gea tõrjuda.

See Watfordi aga ei morjendanud, sest vaheajale mindi Josh Kingi 28. ja end kodufännide ees heastanud Sarri 44. minuti väravatest 2:0 eduseisus.

Donny van de Beek vähendas viis minutit pärast teise poolaja algust külaliste kaotusseisu minimaalseks, aga kapten Harry Maguire'i kohmakas tegutsemine tõi talle 20 minutit hiljem teise kollase kaardi ning muutis ManU olukorra heade rünnakutega nõelanud Watfordi vastu oluliselt raskemaks.

Kümne mehega jäänud Manchesteri klubi jätkas viigivärava otsimist, ent kohtumise lisaminutitel jõudis Joao Pedro ja Emmanuel Dennise väravate näol veelkord sihile hoopis Watford, kes teenis lõpuks 4:1 võidu ja tõusis tabelis nõnda 16. kohale. Viimasest viiest mängust neli kaotanud ManU on 17 punktiga seitsmendal kohal.

Steven Gerrard alustas oma ajastut Aston Villa peatreenerina Birminghami klubi viiemängulise kaotusteseeria lõpetamisega, kui koduväljakul alistati 2:0 Brighton. Tabeliliider Chelsea oli Antonio Rüdigeri, N'Golo Kante ja Christian Pulisici väravate toel 3:0 üle Leicesterist.