Napoli ja Milan jätkavad Itaalia kõrgliigas kaotusteta

Napoli jalgpallimeeskond
Napoli jalgpallimeeskond Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Itaalia jalgpalli kõrgliigas jätkab täiseduga Napoli, kes alistas võõrsil Fiorentina 2:1. AC Milan oli 3:2 parem Bergamo Atalantast.

Napoli jäi esimesel poolajal kaotusseisu, kui nurgalöögi olukorrast avas skoori Lucas Martinez Quarta. Seejärel sai Napoli penalti ning Lorenzo Insigne löögi tõrjus Fiorentina väravavaht Bartlomiej Dragowski, aga Hirving Lozano heastas meeskonnakaaslase eksimuse ja suunas lahtiseks jäänud palli väravasse. Napoli võiduvärava lõi teise poolaja alguses Amir Rrahmani.

AC Milan jätkab kodustel meistrivõistlustel samuti kaotuseta ning alistas pühapäeval Bergamo Atalanta. Milan lõi avavärava juba 28. sekundil ja võitis lõpuks 3:2.

Kahe kaotuse kõrvale sai hooaja viienda võidu Jose Mourinho juhendatav Roma, kes alistas seitsmendas voorus kodus Empoli 2:0. Roma väravate autoriks olid Lorenzo Pellegrini ja Henrih Mhitarjan. Mourinho juhendamisel ei ole Roma Itaalia kõrgliigas koduväljakul kaotanud.

Kuue võidu ja ühe viigiga Milan asub teisel kohal ning kaotab liider Napolile kahe punktiga. Roma asub praegu 15 punktiga neljandal kohal. Fiorentina on viies, Atalanta kaheksas ja Empoli kümnes.

Toimetaja: Kirte Katrin Sarevet