Juventus jätkab Serie A-s võiduta

Juventus kaotas Napolile
Juventus kaotas Napolile Autor/allikas: SCANPIX/PA Images

36 korral Itaalia meistriks kroonitud Juventus jätkab käesolevat hooaega võiduta. Laupäeval peetud kohtumises pidi Juventus tunnistama Napoli 1:2 paremust.

Serie A hooaja esimest võitu jahtinud Juventus alustas kohtumist Napoli vastu hästi, kui juba 10. minutil viis Alvaro Morata Juventuse juhtima. Poolaeg lõppes Juventuse 1:0 eduseisus.

Teisel poolajal sai Napoli oma mängu käima ja 57. minutil viigistas kohtumise Matteo Politano. Napoli võiduvärav sündis 85. minutil, kui nurgalöögist tulnud palli ei suutnud Juventuse väravavaht Wojciech Szczesny püüda ja Napoli keskkaitsja Kalidou Koulibaly sai jalgade ette kukkunud palli üle väravajoone lüüa.

Napoli on kõik kolm mängitud kohtumist võitnud ja läks Serie A tabelit juhtima, Juventus on viigistanud ühe ja kaotanud kaks kohtumist ning hoiab hetkel tabelis 16. kohta.

Eelmisel hooajal kolmanda koha pälvinud Atalanta pidi tunnistama Fiorentina 1:2 paremust. Avapoolaja võitis Fiorentina 1:0 tänu Dušan Vlahovici väravast. Teise poolaja alguses realiseeris Vlahovic penalti ja viis Fiorentina 2:0 juhtima. Duvan Zapata lõi samuti penaltist ühe värava tagasi, aga rohkem väravaid ei löödud ja Fiorentina võitis kohtumise tulemusega 2:1.

Sel hooajal esmakordselt alates 2002. aastast Serie A-s mängiv Venezia alistas Empoli tulemusega 2:1. Venezia eest tegid skoori Thomas Henry ja David Okereke, Empoli ainsa värava autoriks oli Nedim Bajrami.

Serie A kolmanda vooru kohtumised jätkuvad pühapäeval. Tiitlikaitsja Inter kohtub Sampdoriaga, Milan mängib Lazioga ja Roma võõrustab Sassuolot. Ragnar Klavani endine koduklubi Cagliari mängib Genoaga.

Toimetaja: Henrik Laever