Kaotusseisust välja tulnud Juventus sai viimaks hooaja esimese võidu

Matthijs de Ligt (keskel) lõi kolmapäeval Juventuse võiduvärava
Matthijs de Ligt (keskel) lõi kolmapäeval Juventuse võiduvärava Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Itaalia jalgpalli kõrgliigas sai aastatel 2012-20 üheksal järjestikusel hooajal meistriks kroonitud Torino Juventus hooaja esimese võidu, kui 3:2 alistati võõrsil Spezia.

Käesolevat liigahooaega kahe viigi ja kahe kaotusega alustanud Juventus jäi kaotusseisu ka kolmapäeval, kui Moise Keani 28. minuti avaväravale vastasid kodumeeskonna poolt Emmanuel Quartsin Gyasi ning Janis Antiste.

66. minutil seadis Federico Chiesa taas jalule viigi ning Juventusele tõi raskelt tulnud kolm punkti keskkaitsja Matthijs de Ligti tabamus kuus minutit hiljem.

Hooaja esimene liigavõit tõstis Juventuse esialgu tabelis 12. kohale, kuid neist võib mööduda kolmapäeva õhtul mängiv Empoli. Spezia on nelja punktiga 18. kohal.