Phoenix võttis Denveri vastu teise võidu

Devin Booker ja Dario Saric (Phoenix Suns) Autor/allikas: SCANPIX / AP

Phoenix Suns alistas korvpalliliiga NBA play-off'is kodus Denver Nuggetsi 123:98 (25:21, 27:21, 34:25, 37:31) ja asus läänekonverentsi poolfinaali kaks-null juhtima.

Phoenix haaras ohjad juba esimesel poolajal (52:42) ja pärast pausi kasvatas eduseisu suuremaks (62:43, 69:48, 83:61). Viimasel perioodil kasvas vahe ka enam kui 30 silmale (109:78).

Phoenixi paremate vahel jagunesid punktid ühtlaselt: Devin Booker viskas 18, Chris Paul 17, Mikal Bridges 16 ja DeAndre Ayton 15 punkti. Lisaks võtsid Booker ja Ayton kümme lauapalli ning Paul jagas koguni 15 resultatiivset söötu.

Äsja NBA kõige väärtuslikumaks mängijaks valitud Denveri tsenter Nikola Jokic panustas üleplatsimehena 24 punkti ja 13 lauapalliga. Kaaslaste abi jäi aga loodetust tagasihoidlikumaks.

Teises läänekonverentsi poolfinaalis on seis Utah Jazzi ja Los Angeles Clippersi vahel üks-üks. Idakonverentsis juhib Brooklyn Nets kaks-null Milwaukee Bucksi vastu ning Philadelphia 76ersi ja Atlanta Hawksi vahel on seis üks-üks.