Hawks alistas 76ersi ja viigistas poolfinaalseeria üldseisu

Trae Young Autor/allikas: SCANPIX/TT NYHETSBYRÅN

Atlanta Hawks alistas korvpalliliiga NBA idakonverentsi poolfinaalseeria neljandas kohtumises Philadelphia 76ersi skooriga 103:100 ja viigistas seeria üldseisu.

Võõrsil mänginud Philadelphia 76ers alustas poolfinaalseeria neljandat kohtumist paremini ja läks poolajale 13-punktilises eduseisus. Teisel poolajal algas võimas tagasitulek Hawksi poolt, võites kolmanda veerandaja 11-punktiga ja neljanda viiepunktilise eduga. Mängu lõppedes pidi 76ers tunnistama Hawksi 100:103 paremust. Poolfinaalseeria üldseis on nüüd mängudega 2:2.

Võitjate parimana viskas Trae Young 25 punkti ja andis 18 korvisöötu, mis tähistab ka mehe karjääri ühes mängus antud korvisöötude rekordit. Hawksi poolelt viskas veel üle 20 punkti ka Bogdan Bogdanovic, kelle arvele jäi 22 punkti.

76ersi poolelt oli parim Tobias Harris 21 punktiga ja Joel Embiid lisas omalt poolt veel 17 punkti.

Atlanta Hawksi ja Philadelphia 76ersi vahelise poolfinaalseeria viies mäng peetakse Philadelphias.

Teises mängus alistas Los Angeles Clippers läänekonverentsi poolfinaalseeria neljandas mängus skooriga 118:104 Utah Jazzi. Ka selles paaris on seis nelja mängu järel 2:2.

Clippersi staar Kawhi Leonard viskas 31 punkti ja võttis seitse lauapalli, enne kui vigastuse tõttu platsilt lahkuma pidi. Võimsa mängu tegi Clippersi poolelt ka Paul George, kes panustas võidumängus samuti 31 punktiga.

Donovan Mitchell oli küll üleplatsimees 37 punktiga, aga Utah Jazzi see kaotusest ei päästnud.

Toimetaja: Sten-Kristjan Nurk