PSG alistas väravaterohkes veerandfinaali avakohtumises Bayerni

Kylian Mbappe lõi PSG eest kaks väravat
Kylian Mbappe lõi PSG eest kaks väravat Autor/allikas: SCANPIX/EPA

Jalgpalli Meistrite liiga veerandfinaali avakohtumises alistas PSG võõral väljakul Müncheni Bayerni tulemusega 3:2. Chelsea sai jagu FC Portost 2:0.

Kui mullu võidutses Müncheni klubi Meistrite liiga finaalis tulemusega 1:0, siis seekord sai juba avakohtumises näha viite väravat. PSG asus mängu juhtima kolmandal minutil, kui Neymar andis Kylian Mbappele resultatiivse söödu. Möödus vaid 25 minutit, enne kui Neymar andis teise resultatiivse söödu, aga sedapuhku sahistas võrku Marquinhos. 37. minutil õnnestus Bayernil üks värav tagasi lüüa, kui palli saatis peaga väravasse Eric Maxim Choupo-Moting. Esimesel poolajal rohkem võrku ei sahistatud.

Teisest mänguajast oli mängitud vaid 15 minutit, kui München seisu viigistas. Ka teine Saksamaa meeskonna värav löödi peaga, seekord oli autoriks Thomas Müller. PSG lasi vastastel olukorda nautida vaid kaheksa minutit ning rebis seejärel taas väravaga ette. Prantsusmaa meistrite päevakangelaseks kerkis Mbappe.

Teises kohtumises alistas Chelsea võõrsil FC Porto 2:0. Inglismaa meeskonna eest olid resultatiivsed Mason Mount ja Benjamin Chilwell.