Man City ja Madridi Real astusid sammu poolfinaali suunas

Manchester City Autor/allikas: SCANPIX / Reuters

Jalgpalli Meistrite liiga veerandfinaalide avamängudes olid teisipäeval edukad koduväljakul mänginud Manchester City ja Madridi Real. City sai jagu Dortmundi Borussiast 2:1 ja Real oli üle Liverpoolist 3:1.

19. minutil leidis Riyad Mahrez sööduga Kevin De Bruyne'i, kes viis Manchesteri klubi juhtima. 30. minutil vilistas kohtunik Manchester City kaudu ka penalti, aga pärast VAR-iga konsulteerimist muutis oma otsust.

84. minutil õnnestus Manchester City huviorbiidis oleval Borussia ründajal Erling Braut Haalandil sööta Marco Reusile, kes lõi viigivärava. Õnne polnud külalistele aga kauaks, sest 90. minutil realiseeris Phil Foden poolkaitsja Ilkay Gündogani söödu võidutabamuseks.

Madridi Real asus avapoolajal Liverpooli vastu 2:0 juhtima: 27. minutil skooris Junior Vinicus ja üheksa minutit hiljem ka Marcos Asensio.

Kuus minutit pärast vaheaega lõi Mohamed Salah (Liverpool) ühe tagasi, aga 65. minutil tähistas Junior Viniciuse teine värav lõppskoori 3:1 Realile.

Kolmapäeval kohtuvad Porto - Chelsea ja ehk veerandfinaalide oodatuimas vastasseisus Müncheni Bayern - Pariisi Saint-Germain.