Rapla ei andnud korvpalli meistriliigas tabeli viimasele võimalustki

Rapla Avis Utilitas korvpallimeeskond Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Korvpalli meistriliigas võitis kolmanda koha kindlustanud Avis Utilitas Rapla võõral väljakul Tallinna Kalev/TLÜ meeskonda tulemusega 87:72.

Rapla meeskond pani avaveerandil oma paremuse maksma 20:15 ning poolajapausiks suurendas liidripositsiooni veel kaheksa punkti võrra, 49:36-le. Riietusruumist tagasi tulles kärises vahe 24 punktile, kuid otsustavale veerandile minnes oli seis 72:51. Viimasel neljandikul vähendas Rapla vahet kuue silma võrra, kuid lähemale kui 15 punkti vastasele enam ei jõutud.

Võitjate resultatiivseim oli 18 punktiga Al-Wajid Aminu, kes võttis lisaks 11 lauapalli ja andis neli korvisöötu. Saimon Sutt toetas meeskonda 15 ja Tom Kaldre 14 silmaga. Tallinna Kalev/TLÜ parim oli 14 punktiga Parker Van Dyke.

Liigatabelis on Rapla 18 võidu ja 14 kaotusega kolmandal kohal ning Tallinna Kalev/TLÜ kolme võidu ja 22 kaotusega seitsmes.

Korvpalli meistriliiga jätkub kolmapäeval, kui omavahel kohtuvad Rakvere Tarvas ja Tartu Ülikool Maks & Moorits.