Itaalia liidrite duellis jäi kindlalt peale Inter

Milano Inter Autor/allikas: SCANPIX / ZUMAPRESS.com

AC Milan kaotas Itaalia jalgpalli kõrgliiga 23. vooru kohtumises kodus Milano Interile selgelt 0:3 ja lasi rivaali liigatabelis kaugemale.

Lautaro Martinez avas juba viiendal minutil skoori ning teisel poolajal suurendasid külaliste edu uuesti Martinez (57. minutil) ja Romalu Lukaku (66.).

Üheväravalises kaotusseisus oli paar võimalust ka Milani tähtmängijal Zlatan Ibrahimovicile, aga rootslasel ei õnnestunud mängu käiku pööret tuua.

Itaalia jalgpalli üks põhimõttelisemaid vastasseise toimus ajastule omaselt tühjade tribüünide ees, kuid väljaspool staadionit oli mõlema meeskonna fännide kogunemist siiski märgata.

Milano Interi poolehoidjad Autor/allikas: SCANPIX / ZUMAPRESS.com

Viimati kohtusid Milan ja Inter liigatabeli kahe tipmise meeskonnana pea kümme aastat tagasi ehk 2011. aasta aprillis.

Tabeli kolmas AS Roma viigistas võõrsil Beneventoga 0:0 ning neljandal positsioonil asuv Atalanta sai kodus jagu Napolist 4:2.

Tabelitipp: 1. Inter 53 punkti (23 mängust), 2. AC Milan 49 (23), 3. AS Roma 44 (23), 4. Atalanta 43 (23), 5. Lazio 43 (23), 6. Juventus 42 (21), 7. Napoli 40 (22), 8. Sassuolo 35 (23).