Madridi Real sai Euroliigas Müncheni Bayerni üle raske võidu

Rudy Fernandez pole mängu käigu üle õnnelik Autor/allikas: EuroLeague

Korvpalli Euroliigas alistas Madridi Real võõral väljakul Müncheni Bayerni lisaaja järel tulemusega 81:76.

Madridi Real teenis läinud õhtul raske võidu. Kuigi avaveerandi järel asuti juhtima 23:15, siis poolajapausiks tulid võõrustajad kolm silma lähemale ning poolajapausile mindi seisult 43:34. Kolmandal veerandil viskas Bayerr veel neli punkti tagasi ning tasavägiselt kulgenud viimase neljandiku järel oli tablool 72:72 viigiseis. Lisaajal asus Madridi Real kohe seitsme silmaga juhtima ning vastast enam lähemale kui viis silma ei lasknudki.

Võitjate parim oli 26 punkti visanud Walter Tavares. 12 silmaga toetas meeskonda Gabriel Deck. Müncheni Bayerni resultatiivseim oli 18 punkti kirja saanud Jalen Reynolds.

Liigatabelis on Madridi Realil nüüd kirjas 13 võitu ja kuus kaotust, millega hoitakse Moskva CSKA (15-5) ja Barcelona (14-6) järel kolmandat kohta. Bayern on 12 võidu ja kaheksa kaotusega kuuendal positsioonil.

Teised tulemused: Moskva CSKA – Barcelona 75:88; Fenerbahce – Panathinaikos 100:74; Peterbusi Zeniit – Kaunase Zalgiris 77:65; Olympiacos – Lyon-Villeurbanne 63:69; Valencia – Crvena Zvezda 91:71.