Kalev/Cramo lubas TalTechi lähedale, aga sai lõpuks kindla võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

BC Kalev/Cramo
BC Kalev/Cramo Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Eesti-Läti korvpalliliigas alistas BC Kalev/Cramo TalTechi, Rakvere Tarvas sai jagu Tartu Ülikoolist.

Poolajaks Kalev/Cramole 13 punktiga kaotanud TalTech lõpetas kolmanda veerandaja ja alustas otsustavat neljandikku 10:1 spurdiga, vähendades kaotusseisu kolmele punktile 57:60.

Marcus Keene'i, Tanel Kurbase ja Rauno Nurgeri korvide järel haaras Kalev/Cramo viimase veerandaja keskel aga kindla eduseisu ning võitis mängu lõpuks 81:67.

Ülikoolimeeskond oli hädas visketabavusega, 77 viskest läbis korvirõnga vaid 26 (33 protsenti). Keene viskas Kalev/Cramo kasuks lõpuks 22 punkti, Kregor Hermeti arvele jäi 15 silma. TalTechi parimana viskas Jaan Puidet 19 punkti.

Mängus Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna vastu näitas Tarvas head minekut juba avapoolajal, kui esimene veerandaeg võideti 31:22 ja teine 31:20. Kuigi kolmandal neljandikul visati vaid 12 punkti, ei pakkunud võõrustajad suuremat ohtu ja Tarvas võitis mängu 93:72.

Rakvere resultatiivseim oli 21 punkti visanud ja seitse lauapalli korjanud Riley Callahan Hayes, Egert Haller toetas teda 17 punkti, kuue lauapalli ja viie korvisööduga. Üleplatsimeheks kerkis Tartu kasuks 25 punkti visanud ja kümme lauapalli noppinud William Rayman.

Kalev/Cramol on tabelis kuus võitu ja üks kaotus, TÜ ja Rakvere saldoks on 4-4, TalTehc sai teise võidu kõrvale seitsmenda kaotuse.