Avapoolajal üheksakesi jäänud Norwichi kaotusteseeria jätkub ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Norwich City
Norwich City Autor/allikas: SCANPIX / AP

Inglismaa jalgpalli kõrliigas jätkub Norwich City kehv vorm. Järgmiseks hooajaks astme võrra madalamale langev klubi kaotas kodus Burnleyle 0:2.

Norwichi seisud hakkasid kehvaks muutuma esimese poolaja lõpul, kui teeniti lausa kaks punast kaarti. Kõigepealt saadeti 35. minutil duši alla Emiliano Buendia, kellele üleminutitel järgnes Josip Drmic. Mõlemad kaardid olid otse punased.

Esimese poolaja viiendal üleminutil viis olukorra ära kasutanud Chris Wood külalised juhtima ja 80. minutil vormistas lõppseisu Norwichi poolkaitsja Ben Godfrey omavärav.

Norwich City on kaotanud nüüd Inglismaa kõrgliigas üheksa kohtumist järjest. Viimati tundis meeskond võidurõõmu 28. veebruaril, kui kodus saadi jagu Leicester Cityst 1:0.

Burnley on vastupidiselt pärast koroonapausi hästi esinenud. Esimeses mängus kaotati küll võõrsil Manchester Cityle 0:5, aga seejärel on saadud neli võitu ja kolm viiki.