Arsenali ja Manchester Unitedi aitasid võidule 18-aastased mängijad ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Bukayo Saka
Bukayo Saka Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Arsenal võõrsil Wolverhamptoni tulemusega 2:0, Manchester United sai kodus jagu Bournemouthist 5:2.

Arsenali avavärava lõi 18-aastane Bukayo Saka, kes pole varem Inglismaa kõrgliigas jalga valgeks saanud. Teise tabamuse sai kirja Alexandre Lacazette, kes oli täpne 86. minutil.

Ka Manchester Unitedi ridades säras laupäeval 18-aastane mängija. Kodumeeskonna esimese värava lõi Mason Greenwood, kes oli täpne veel ka 54. minutil. Lisaks olid Unitedi eest resultatiivsed Marcus Rashford, Anthony Martial ja Bruno Fernandes. Bournemouthi täpsed löögid kuulusid Junior Stanislasile ja Joshua Kingile.

Teistes kohtumistes alistas Brighton Norwichi tulemusega 1:0 ja Leicester City sai jagu Crystal Palace'ist 3:0.

Tabelis jätkab Leicester (58 punkti) kolmandal kohal, Manchester United (55) kerkis neljandaks, Wolverhampton (52) on kuues, Arsenal (49) seitsmes, Crystal Palace (42) 13., Brighton (36) 15., Bournemouth (27) 19. ning Norwich (21) on viimasel positsioonil.