Taas kaotuse saanud Watfordi ähvardab kõrgliigast väljalangemine ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Lõppseisu vormistas James Ward-Prowse (vasakul).
Lõppseisu vormistas James Ward-Prowse (vasakul). Autor/allikas: SCANPIX/PA

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga ainsas pühapäevases kohtumises pidi Watford kodus vastu võtma 1:3 kaotuse Southamptonilt.

Danny Ings viis külalised juba 16. minutil juhtima ja suurendas eduseisu 2:0-le 70. minutil. Üheksa minutit hiljem lõi Jan Bednarek õnnetu omavärava, kuid Watford ei suutnud kingitust ära kasutada ja lõppseisu vormistas 82. minutil hoopis Southampton, kui täpne oli James Ward-Prowse.

Southampton on nüüd kogunud 40 punkti, millega kerkiti 13. kohale, Watford on aga 28 punktiga liigatabelis 16. real, edestades 18. kohal ehk väljalangemistsooni esimesel real asuvat Bournemouthi vaid punktiga, seejuures on Bournemouth pidanud ühe kohtumise vähem.