Ronaldo realiseeris penalti ja Juventus jätkas liigahooaega võidukalt ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Tiitlikaitsja Torino Juventus jätkas Itaalia jalgpalli kõrgliigahooaega edukalt, kui esmaspäeval alistati 2:0 Bologna.

Üle-eelmisel reedel jättis Ronaldo karikasarja poolfinaali kordusmängus Milani vastu penalti realiseerimata, Juventus jõudis edasi finaali, kus jäädi penaltiseeria järel alla Napolile.

Esmaspäeval Portugali täht üheteistkümnelt meetrilt ei eksinud ja viis Juventuse 23. minutil juhtima, Paulo Dybala vormistas 36. minutil ilusa kombinatsiooni järel lõppskoori. Juventusel oli teisigi võimalusi, argentiinlasele väravasöödu andnud Federico Bernardeschi löök tabas põiklatti ning Ronaldo teise poolaja värav loeti suluseisuks.

Teistes esmaspäevastes mängudes oli Milan 4:1 üle Leccest ning Fiorentina ja Brescia leppisid 1:1 viiki. Juventus suurendas tabeli tipus edu Lazio ees taas neljale punktile, Rooma klubil on mäng vähem peetud.