Naiste jalgpallikoondis mängis Fääri saartega viiki ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti naiste jalgpallikoondis
Eesti naiste jalgpallikoondis Autor/allikas: siim Lõvi /ERR

Võõrsil peetud maavõistlusel oli Eesti naiste jalgpallikoondis lähedal võidule, kuid Fääri saared suutsid tänu lõpuvile eel löödud väravale siiski koju jätta 1:1 viigi.

Kui Torsvollur'i staadionil esimese poolaja jooksul väravaid ei nähtud, siis 61. mänguminutil saatis palli võrku Eesti koondislane Kristina Bannikova. Fääri saared suutsid 88. minutil kohtumise siiski viigistada.

Aprillis ootab naiste jalgpallikoondist ees kaks EM-valikturniiri mängu võõrsil. Esmalt minnakse 10. aprillil vastamisi Sloveeniaga ja seejärel 14. aprillil Hollandiga.