Moskva CSKA sai VTB Ühisliigas jagu lähirivaalist ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Joel Bolomboy
Joel Bolomboy Autor/allikas: Sputnik/Scanpix

Korvpalli VTB Ühispalliliigas alistas Moskva CSKA võõrsil Krasnodari Lokomotiv-Kubani tulemusega 77:71. Moskva oblasti Himki sai kodus jagu Saratovi Avtodorist 79:74.

Lokomotiv juhtis kohtumist avaveerandi järel 19:13 ja poolajapausile minnes 25:22. Kolmanda veerandi lõpuks suudeti vastaseid veel kolme silma kaugusel hoida, kuid seejärel pani Moskva klubi oma paremuse maksma. CSKA pööras mängu seejuures enda kasuks 16:4 spurdiga otsustava veerandi keskel.

Moskva CSKA resultatiivseim oli 16 silma visanud Mike James. Joel Bolomboy toetas meeskonda 12 punkti ja seitsme lauapalliga. Lokomotivi parimad olid 17 silmaga Mantas Kalnietis ja Will Cummings.

Moskva oblasti Himki hoidis kodusaalis liidrirolli terve mängu vältel. Viimasele veerandile mindi seejuures vastu 18-punktilisest eduseisust, mis lõpuks sulas vaid viiele silmale. Himki resultatiivseim oli 19 silma visanud Aleksei Šved. Avtodori edukaim oli 18 punktiga Orlando Johnson.

Moskva oblasti Himki hoiab VTB Ühisliigas 18 võidu ja ühe kaotusega esimest kohta. Moskva CSKA jätkab 15 võidu ja nelja kaotusega teisel kohal ning Lokomotiv 13 võidu ja kuue kaotusega kolmandal kohal. Avtodor on viie võidu ja 13 kaotuse juures 12. kohal.

Lokomotiv kohtub 12. aprillil Eesti valitseva meistri BC Kalev/Cramoga.