Brooklyni mängumees viskas Bostoni vastu enam kui poolsada punkti ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Caris LeVert (palliga)
Caris LeVert (palliga) Autor/allikas: AP/Scanpix

Korvpalliliigas NBA tegi läinud öösel enda karjääri parima mängu Brooklyn Netsi mängija Caris LeVert, kes aitas koduklubil lisaajal alistada Boston Celticsi 129:120.

Kodusaalis mänginud Boston võitis avaveerandi viie silmaga ja haaras poolajaks 13-punktilise eduseisu, mis neljanda veerandi eel kasvas juba 17 silmale. Neljandal veerandil suutis Brooklyn aga oma paremuse hiilgaval moel maksma panna, kui võõrustajate 34 punktile vastati koguni 51 silmaga. See viis mängu lisaajale, kus 11:2 jäid peale külalised.

Caris LeVert tõi Netsile 51 punkti, lisaks jäi tema kontole veel neli lauapalli ja viis korvisöötu. Võitjate teine parim oli pingilt sekkunud Timothe Luwawu-Cabarrot, kes panustas 16 punkti ja kaheksa lauapalliga. Bostoni resultatiivseimaks osutus 22 punkti toonud Jaylen Brown.

Idakonverentsis jätkab 27 võitu ja 33 kaotust kogunud Brooklyn seitsmendal kohal, Boston (41-19) on kolmas. Liidripositsioonil jätkab Milwaukee Bucks (52-9).