Vigastustest räsitud tabeliliider Bucks sai kolmanda järjestikuse kaotuse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Brook Lopez (Milwaukee Bucks)
Brook Lopez (Milwaukee Bucks) Autor/allikas: AP/Scanpix

Korvpalliliigas NBA tuli tabeliliider Milwaukee Bucksil läinud öösel vastu võtta kolmas järjestikune kaotus, kui võõrsil jäädi alla Denver Nuggetsile 95:109 (24:39, 30:23, 17:14, 24:33).

Viimati 4. märtsil võidutsenud Bucks kaotas avaveerandi 15 punktiga, kuid poolajaks vähendati vahe kaheksale silmale ja viimase veerandi eel oli kaotusseis vaid viiepunktiline. Otsustava veerandi võitsid aga taaskord võõrustajad, kes jäid kokkuvõttes peale 14 punktiga.

Milwaukee ridades ei teinud kaasa meeskonna tähtmängija Giannis Antetokounmpo, kes jäi eemale põlvevigastusega. Erinevate traumade tõttu pidi kohtumise vahele jätma suur osa Bucksi algrivistusest, kui kõrvale jäid veel Eric Bledsoe, George Hill, Khris Middleton, Brook Lopez ja Donte DiVincenzo.

Bucksi resultatiivseimaks osutus pingilt sekkunud Kyle Korver, kes tõi omadele 23 punkti. Sterling Brown lisas 16 silma, Robin Lopez panustas 11 punktiga. Võitjameeskonna ridades sai kuus mängijat kirja kahekohalise punktisumma: Jamal Murray loopis 21, Paul Millsap 20, Jerami Grant 19, Gary Harris 15, Will Barton 13 ja Nikola Jokic kümme punkti.

Liigatabelis jätkab 53 võitu ja 12 kaotust kogunud Bucks endiselt idakonverentsi liidrina. Denver on 43 võidu ja 21 kaotusega läänekonverentsis kolmas.