Manchester City krooniti kolmandat aastat järjest karikavõitjaks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Manchester City krooniti kolmandat aastat järjest karikavõitjaks
Manchester City krooniti kolmandat aastat järjest karikavõitjaks Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa liiga jalgpallikarikavõistlused ehk Carabao Cupi võitis kolmandat aastat järjest Manchester City, kes sai finaalis jagu Aston Villast tulemusega 2:1.

Viimasest seitsmest aastast viiel võidutsenud City domineeris kohtumist mängu algusest peale. Esimese 30 minutiga juhtisid nad Sergio Aguero ja Rodri väravatest matši 2:0. Mõned hetked enne poolajavile õnnestus Villa ründajal El Chazil aga pall mööda sööta City kaitsjast John Stonesist ning Mbwana Samatta lõi ühe värava tagasi.

Teisel poolajal väravaid ei löödud. Ärevaim olukord tekkis, kui Villa ründaja Bjorn Engels suunas palli värava poole, kuid City väravavaht Claudio Bravo tegi suurepärase tõrje.