Arsenal võitis viieväravalise põnevuskohtumise ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Londoni Arsenal
Londoni Arsenal Autor/allikas: Imago/Colorsport/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teenis Londoni Arsenal teise järjestikuse võidu, kui kodus alistati Everton numbritega 3:2.

Dominic Calvert-Lewin viis küll Evertoni juba esimesel mänguminutil juhtima, aga Eddie Nketiah viigistas 27. minutil seisu. Avapoolaja löödi aga veel kaks väravat, kui esmalt viis Pierre-Emerick Aubameyang võõrustajad juhtima, kuid Richarlison viigistas poolaja lõpus seisu 2:2-le. Teise poolaja algul skooris Aubameyang aga uuesti, tuues Arsenalile kokkuvõttes 3:2 võidu.

Teise järjestikuse võidu teenis ka Manchester United, kes alistas liigatabeli eelviimase meeskonna Watfordi 3:0. Unitedi eest tegid skoori penaltist täpne olnud Bruno Fernandes, Anthony Martial ning Mason Greenwood.

Liigatabelis jätkab Arsenal 37 silmaga üheksandal kohal, Manchester United on 41 punktiga viies.