Liverpool teenis 18. järjestikuse võidu ja kordas rekordit ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Liverpool teenis rekordiga võrdse 18. järjestikuse võidu
Liverpool teenis rekordiga võrdse 18. järjestikuse võidu Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Liverpool koduväljakul West Hami tulemusega 3:2. 18. järjestikuse võiduga tõusid nad liiga kõigi aegade edetabelis jagama esikohta Manchester Cityga.

Liverpool asus kohtumist juhtima üheksandal minutil Georginio Wijnaldumi väravast, kuid kolm minutit hiljem viigistas seisu Issa Diop. Seejärel jäi Liverpool kaotusseisu, kui West Hami eest oli 54. minutil täpne Pablo Fornals. Mohamed Salah ja Sadio Mane väravad tõid Liverpoolile koduväljakul aga siiski järjekordse võidu.

Sel hooajal on Liverpool püsinud Inglismaa kõrgliigas võitmatuna. Kaks punkti kaotasid nad vaid oktoobris 1:1 viigimängus Manchester Unitedi vastu.

Selleks, et Inglismaa meistritiitel kindlustada, tuleb Liverpoolil järgmisest 11 mängust võita neli. Viimati võidutses meeskond seejuures 30 aastat tagasi. Hetkel on neil koos 79 punkti. Liverpoolile järgnevad Manchester City 57 ja Leicester 50 punktiga.