Kalju alistas Paide Linnameeskond III lisaajal ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Nõmme Kalju pääses Evald Tipneri karikavõistlustel 1/8-finaali
Nõmme Kalju pääses Evald Tipneri karikavõistlustel 1/8-finaali Autor/allikas: Aurelia Minev/ERR

Evald Tipneri karikavõistlustel peeti laupäeval põnevuslahing, kui II liiga tippvõistkond Paide Linnameeskond III võõrustas Premium liigas pallivat Nõmme Kalju FC-d. Kohtumise võitsid külalised lisaajal 3:0.

Kaks meeskonda olid varasemalt vastamisi läinud karikasarjas ka 2017. aasta sügisel, mil Hiiu staadionil peetud lahing leidis lõpplahenduse alles penaltiseerias. Toona lõppes normaal- ja lisaaeg 1:1 ning Kalju pääses järgmisesse ringi penaltite toel, kirjutab Eesti Jalgpalli Liidu kodulehekülg.

Laupäeval löödi kohtumise kõik väravad lisaajal. 97. minutil viis Robert Kirss Kalju juhtima ning Max Mata tabamuse 112. ja 118. minutil andsid võidu Kaljule.

Kalju kindlustas võiduga pääsu 1/8-finaali. Seni on 1/16-finaalidest veel pidamata Maardu Linnameeskond – Tallinna FC Flora (23. oktoober) ja JK Tabasalu – FC Flora U-21 (29. oktoober) kohtumised. Selgunud on juba üks veerandfinalist, kui JK Järve II alistas võõrsil SC ReUnitedi 2:1. Järgmine kaheksandikfinaal leiab aset juba pühapäeval, kui Rasmus Värki Jalgpallikool võõrustab Sakus kell 13 Võru FC Heliose meeskonda.