Trans Kuressaare vastu ei vääratanud ja tagas koha kaheksandikfinaalis ({{commentsTotal}})

Meeste jalgpalli karikafinaal Nõmme Kalju - Narva Trans
Meeste jalgpalli karikafinaal Nõmme Kalju - Narva Trans Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Evald Tipneri jalgpalli karikavõistlustel läksid kolmapäeval vastamisi FC Kuressaare ja Narva Trans. Eelmisel hooajal karikavõitjaks tulnud Trans alistas saarlased 3:1.

Trans läks Kuressaare linnastaadionil 84 pealtvaataja ees peetud kohtumist juhtima juba neljandal minutil, mil võrku sahistas Vadim Mihhailov. Paarkümmend minutit hiljem viis Viktor Plotnikov külalised 2:0 juhtima, ent peagi lõi Maarek Suursaar Kuressaare eest ühe värava tagasi. Kohtumisest väljus sellegipoolest võitjana Narva meeskond, kelle kolmanda värava lõi 48. minutil Joseph Saliste.

Eelmisel hooajal alistas Trans Tipneri karikafinaalis Nõmme Kalju penaltiseerias 2:1.