Meistritiitli kindlustanud Flora pääses Pärnus napilt kaotusest ({{commentsTotal}})

Tallinna FC Flora naiskond.
Tallinna FC Flora naiskond. Autor/allikas: Liisi Troska/EJL

Naiste jalgpalli meistriliigas esikoha juba kindlustanud Tallinna FC Flora mängis võõrsil 1:1 viiki lähikonkurendi Pärnu JK-ga.

Pärnu asus kohtumist juhtima 10. minutil Ulrika Tülpi tabamusest. Võit oli juba peaaegu käega katsuda, kui Katrin Loo siiski 90. minutil viigivärava lõi.

Teistes kohtumistes mängis Saku Sporting koduväljakul JK Tallinna Kaleviga samuti 1:1 viiki, kuid JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi Ühendnaiskond sai 2:0 jagu Tartu SK 10 Premiumist.

Tabelis on Floral kirjas 53 punkti, Pärnu JK on teisel kohal 43 silmaga ja kolmandat positsiooni hoiab JK Tallinna Kalev 29 punktiga.