Inglismaa jalgpallikoondis kaotas kümneaastase vaheaja järel valikmängu ({{commentsTotal}})

Tšehhi - Inglismaa
Tšehhi - Inglismaa Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jalgpalli EM-valiksarjas sai Inglismaa koondis reedel enda esimese valiksarja kaotuse pärast 2009. aastat, kui võõrsil jäädi Tšehhile alla 1:2.

Inglaste kapten Harry Kane viis küll omad juba viiendal minutil penaltist juhtima, kuid Jakub Brabec viigistas neli minutit hiljem seisu. Tšehhide võiduvärava sündis 85. minutil, kui Lukas Masopusti söödust skooris Zdenek Ondrasek.

A-alagrupi teises tänases kohtumises mängisid Montenegro ja Bulgaaria 0:0 viiki.

Grupi liidrina jätkab 12 punkti kogunud Inglismaa, mängu enam pidanud Tšehhi on sama punktisummaga teine.

H-alagrupis sai valitsev maailmameister Prantsusmaa raske 1:0 võidu Islandi üle. Võõrsil peetud kohtumise ainsa värava lõi 66. minutil penaltist Olivier Giroud.

Grupi liidrina jätkab 18 punkti kogunud Türgi, kes alistas täna Albaania 1:0. Prantsusmaa on sama punktisummaga teine.

H-grupi kolmandas kohtumises sai Andorra 1:0 võidu Moldova üle.