Eesti U-18 korvpallikoondis alistas 5.-8. koha turniiril Rootsi ({{commentsTotal}})

Mait Peterson
Mait Peterson Autor/allikas: FIBA

Eesti U-18 noormeeste korvpallikoondis jätkas Rumeenias peetavat EM-i B-divisjoni turniiri mänguga kohtadele 5-8. Rootsi noored alistati kindlalt tulemusega 76:68.

Avaveerandi järel juhtis Eesti 14:12 ning poolajapausiks oli vahe kärisenud seisule 36:31. Kolmandal veerandil viskasid mõlemad meeskonnad 18 punkti, kuid viimasel näitasid paremat mängu taas eestlased.

Eesti parim oli Mait Peterson 18 punkti ja kaheksa lauapalliga. 17 punkti ja viis korvisöötu lisas Kaspar Kitsing. Kerr Kriisa täna ei mänginud. Vastaste resultatiivseim oli Pelle Larsson 23 punktiga.

U-18 noormeeste korvpallikoondisel jääb turniiril pidada veel üks kohtumine Gruusiaga kohtadele 5-6.