Eesti U-18 korvpallikoondis sai EM-i veerandfinaalis suure kaotuse ({{commentsTotal}})

Joonas Riismaa mängus Põhja-Makedoonia vastu
Joonas Riismaa mängus Põhja-Makedoonia vastu Autor/allikas: FIBA

Eesti U-18 noormeeste korvpallikoondis pidi Rumeenias jätkuva EM-i B-divisjoni turniiri veerandfinaalis tunnistama Põhja-Makedoonia eakaaslaste 92:57 paremust.

Andres Perner viis Eesti mängu avaminutil 2:0 juhtima, paraku viskasid Eesti noored järgmise üheksa minuti jooksul veel vaid kaks korvi ja Põhja-Makedoonia võitis esimese veerandaja 30:6. Tasavägiselt kulgenud teise veerandaja järel võitsid vastased kolmanda 11 punktiga ning kogu kohtumise 35 silmaga.

Eesti koondise resultatiivseim oli kaheksa punkti visanud Hugo Toom, üheksast kaugviskest ühe tabanud Kerr Kriisa arvele jäi seitse punkti. Eesti viskeprotsendiks jäi reedel 28 (23/81).

Laupäevases 5.-8. koha mängus kohtub Eesti koondis kell 16.15 Rootsiga, kes jäi veerandfinaalis alla Iisraelile 47:95.