Drelli agent: tal on kõik eeldused püüdlemaks NBA mängijaks saamise poole

Henri Drell
Henri Drell Autor/allikas: facebook.com/BroseBamberg

Kaheksandat korda toimunud Erkmaa Suvekursusel oli taas kohal ka agentuuri Sigma Sports itaallasest agent Tomaso Comellini, kes on aidanud tänaseks rohkem kui kümmekond Eesti noormängijat piiri taha, peamiselt Itaalia klubide noortesüsteemidesse. Comellini esindab teiste seas ka Henri Drelli, keda itaallase hinnangul ootab suur tulevik.

Drell andis end algselt üles ka tänavuseks NBA draft'iks, aga lõpuks võttis ta enda nime maha. "Jah, me andsime ta NBA draft'iks üles, et sealsest olukorrast paremat ülevaadet saada. See andis temale võimaluse suhelda meeskondadega ja ennast paremini näidata," rääkis Comellini Korvpall24.ee-le. "Võtsime ta nime draft'ist maha, aga nüüd on tal kogemus olemas. Henri teab, mis teda ees ootab, kui ta ennast uuesti draft'iks üles annab. Ma usun, et temast võib saada draft'is kõrge valik. See on lihtsalt aja küsimus, kuni ta füüsiliselt piisavalt tugevaks saab.

"Usun, et tal on kõik vajalikud eeldused püüdlemaks NBA mängijaks saamise poole," lisas Comellini. "Tal on olemas pikkus, ta on väga andekas ja ta on tark kutt, kes mõistab korvpalli. Nüüd peab ta lihtsalt füüsiliselt tugevamaks saama, et nii kõrge tasemega liigas hakkama saada."

Loe pikemalt portaalist Korvpall24.ee.

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: