Lõuna-Eestis alustatakse U-19 Balti turniiriga ({{commentsTotal}})

Eesti U-19 jalgpallikoondis
Eesti U-19 jalgpallikoondis Autor/allikas: Christer Palu/Jalgpall.ee

Neljapäeval algab Tartus ja Võrus toimuv noormeeste U-19 vanuseklassi Balti turniir. Avapäeval on Tartus Eesti vastaseks Soome koondis.

Kõikide meeskondade ridades leidub mängijaid nii kohalikest tippmeeskondadest kui ka nimekatest välisklubidest. Teiste seas saab väljakutel näha Liverpooli, Aston Villa, Blackburn Roversi, Fulhami (kõik Inglismaa), Udinese, Ascoli, Hellas Verona ja SPALi (kõik Itaalia) mängijaid.

Eesti – Soome mängu avavile kõlab neljapäeval Tartu Tamme staadionil kell 18. Turniiri avamäng leiab aset Võru linnastaadionil, kus kell 15 pannakse pall mängu Läti – Leedu mängus.

Turniiri ajakava:

6. juuni 15.00 Läti – Leedu, Võru linnastaadion
6. juuni 18.00 Eesti – Soome, Tartu Tamme staadion
7. juuni 15.00 Soome – Läti, Võru linnastaadion
7. juuni 18.00 Leedu – Eesti, Tartu Tamme staadion
9. juuni 13.00 Eesti – Läti, Võru linnastaadion
9. juuni 13.00 Leedu – Soome, Tartu Tamme staadion

Eesti U-19 koondis:

Väravavahid
1 Rene Merilo (23.08.2001) – Paide Linnameeskonnd
12 Carl Kaiser Kiidjärv (05.12.2001) – Tartu JK Tammeka

Kaitsjad
15 (3)* Ralf-Sander Suvinõmm (29.10.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Saku Sportingust)
4 (5) Kristjan Pelt (12.07.2001) – Paide Linnameeskond
21 (23) Kristo Hussar (28.06.2002) – JK Tabasalu
5 (15) Erik Kruglov (09.02.2002) – Tallinna FCI Levadia (laenul Kohtla-Järve JK Järvest)
2 Alfred Tammiksaar (09.11.2002) – Tartu JK Tammeka
26 (25) Ats Toomsalu (17.08.2002) – Tartu JK Tammeka
16 Joel Kokla (20.06.2001) – Paide Linnameeskond
18 Mikk Raid (11.02.2001) – Tartu JK Tammeka
3 (4) Markkus Seppik (16.04.2001) – Tallinna FC Flora

Ründajad ja poolkaitsjad
13 Robi Saarma (20.05.2001) – FC Nõmme United
17 Daniil Petrunin (22.03.2001) – Tallinna FCI Levadia
10 Henri Välja (04.11.2001) – Paide Linnameeskond
20 (21) Matthew Luke Varav (21.09.2001) – Strikers FC South Bay (USA)
9 (20) Deivid Andreas (01.06.2002) – СF Reus Deportiu (ESP)
23 (19) Patrick Genro Veelma (15.04.2002) – Tartu JK Tammeka
14 Daniel Tuhkanen (26.02.2001) – Tallinna FC Flora
6 Dominic Laaneots (16.06.2001) – Tartu JK Tammeka
8 Georgi Tunjov (17.04.2001) – SPAL (ITA)
7 Anton Krutogolov (05.04.2001) – Tallinna FCI Levadia
19 (9) Ronaldo Tiismaa (02.05.2001) – Pärnu JK Vaprus
11 Alex Matthias Tamm (24.07.2001) – Nõmme Kalju FC

Peatreener: Indrek Koser
Abitreener: Andres Koogas
Väravavahtide treener: Rait Oja
Füsioterapeudid: Martin Seeman ja Kristjan Mardo
Videoanalüütik: Joonas Kuusemäe
Mänedžer: Robert Lepik

*Sulgudes numbrid valgetes särkides

Soome koondis:

Väravavahid
1 Viljami Sinisalo (11.10.2001) – Aston Villa FC (ENG)
12 Julius Schmid (01.06.2001) – SpVgg Unterhaching (GER) 

Kaitsjad
2 Patrik Raitanen (13.06.2001) – Liverpool FC (ENG)
3 Julius Perälä (29.09.2001) – Pallo-Iirot
4 Noah Nurmi (06.02.2001) – Esbjerg fB (DEN)
5 Seth Saarinen (05.05.2001) – HJK
14 Tony Miettinen (23.09.2002) – KuPS
16 Joel Laitinen (18.04.2001) – PEPO
18 Joonatan Laine (11.06.2001) – FC Honka 

Poolkaitsjad
6 Oskari Sallinen (22.06.2001) – FC Groningen (NED)
7 Axel Vidjeskog (14.04.2001) – FF Jaro
8 Pyry Hannola (21.10.2001) – FC Midtjylland (DEN)
11 Arlind Sejdiu (11.08.2001) – FC Honka
15 Otto Ollikainen (22.01.2001) – HJK
17 Robbie Azodo (23.04.2001) – FC Honka
19 Janne-Pekka Laine (25.01.2001) – Ilves
20 Julius Tauriainen (18.04.2001) – HJK

Ründajad
9 Terry Ablade (12.10.2001) – Fulham FC (ENG)
10 Maximo Tolonen (04.03.2001) – SJK
13 Jeremiah Streng (08.11.2001) – SJK

Peatreener: Kai Nyyssönen
Treener: Juho Rantala
Väravavahtide treener: Jani Meriläinen
Videoanalüütik: Kalle Marjamäki
Füsioterapeut: Niklas Virtanen
Varustaja: Sami Miettinen

Läti koondis:

Väravavahid
Ivans Dubodelovs (08.02.2001) – BFC Daugavpils
Ignatijs Kolesniks (08.06.2001) – FK Ventspils
Sergejs Vilkovs (03.09.2002) – RFS

Kaitsjad
Gabriels Kirkils (24.05.2001) – FS Metta
Dmitrijs Rakuls (21.02.2002) – BFC Daugavpils
Kristers Daniels Libeks (04.04.2001) – FK Liepāja
Daniels Fedorovics (07.10.2001) – FS Metta
Deniss Žuravlovs (14.06.2001) – RFS
Roberts Zelmanis (18.04.2001) – RFS
Kirils Iljins (03.05.2001) – BFC Daugavpils
Normunds Uldrikis (29.01.2001) – FS Metta

Poolkaitsjad
Jekabs Laguns (16.01.2002) – FS Metta
Rihards Ozolinš (31.05.2001) – FS Metta
Deniss Melniks (07.09.2002) – RFS
Edgars Ivanovs (07.10.2001) – BFC Daugavpils
Roberts Magrins (24.01.2001) – BFC Daugavpils
Aleksejs Krjukovics (05.01.2001) – FS Metta
Aleksejs Buksovs (25.03.2001) – SK Super Nova
Deniss Stradinš (01.03.2001) – FK Spartaks Jurmala
Maksims Sidorovs (17.09.2001) – FK Liepaja
Niks Dusalijevs (17.01.2001) – FK Ventspils 

Ründajad
Raimonds Krollis (28.10.2001) – FS Metta
Glebs Cvetkovs (06.02.2002) – Ascoli Calcio (ITA)

Peatreener: Jakub Dovalil
Abitreener: Viktors Mazurs
Väravavahtide treener: Vjaceslavs Dusmanovs
Arst: Anatolijs Makejevs
Füsioterapeut: Sergejs Pecnikovs
Mänedžer: Nikita Rjabokons
Konsultant: Jurijs Popkovs

Leedu koondis:

Väravavahid
1 Kajus Urbietis (08.04.2001) – FC Džiugas
12 Povilas Survila (27.02. 2001) – Stumbras

Kaitsjad
13 Modestas Vainikaitis (25.01.2002) – FA Šiauliai
23 Egidijus Dusevicius (26.04. 2001) – Riteriai
17 Matas Dedura (17.05.2002) –  Kauno SM Tauras
4 Vakaris Kaleda (02.05.2001) – Dainava
3 Žygimantas Baltrunas (11.03.2001) – Padova (ITA)
7 Valdas Paulauskas (04.02.2001) – Riteriai 

Poolkaitsjad
16 Deividas Puodžiunas (30.07.2002) – FA Šiauliai
6 Eugene Park (20.02.2001) – FC Hurth (GER)
5 Augustas Valukonis (08.08.2001) – FK Vidzgiris
8 Deimantas Rimpa (13.03.2002) – Spal (ITA)
18 Kristianas Belousas (05.11.2001) – Fulham (ENG)
11 Vilius Piliukaitis (10.03.2001) – Blackburn Rovers (ENG)
14 Karolis Žebrauskas (12.06.2002) – Udinese (ITA)
10 Linas Zingertas (26.01.2002) – Hellas Verona (ITA)
15 Lukas Juodkunaitis (15.06.2001) – FK Vilnius
21 Augustas Aldonis (09.03.2001) – FK Vytis

Ründajad
20 Juozas Lubas (22.05.2002) – FC Stumbras
9 Augustinas Klimavicius (24.04.2001) – Spezia (ITA)
19 Meinardas Mikulenas (09.07.2002) – FK Žalgiris 

Peatreener: Valdas Trakys
Abitreener: David Afonso
Väravavahtide treener: Algirdas Surgautas
Füsioterapeut: Karolis Šumauskas          
Mänedžer: Aleksandras Jefišovas

Kohtunikud: Roomer Tarajev, Marko Liiva, Siim Rinken, Martti Pukk, Andrei Karhu, Karl Koppel.
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Richard Toom, Silver Sepp, Petteri Schulz, Ahti Lepp, Maikel Mikson, Thor Vaas, Rasmus Maalinn, Reigo Teearu.
4. kohtunikud: Raiki Mäng, Rait Ojanurme, Elar Tarkus, Kristjan Kattus.

Toimetaja: Liisi Rist



Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: